INNOLUX 36.6 инча 1000 Висока яркост LCD дисплей S366AJ1-LE1
Описание на продукта
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 manufacture
Бранд
INNOLUX/КЕЙЗОН
Тип
a-Si TFT-LCD
Диагонален размер
36,6 инча
PPI
53 PPI
Формат на пиксела
RGB вертикална лента
Контрастно съотношение
5000:1 (тип.)
Отговор
11 (Тип.) (G до G) ms
Околна среда
Работна температура: -20 ~ 60 °C
Съхранение: -20 ~ 60 °C
Честота на кадрите
60Hz
Дълбочина на цвета
16.7M , 72% NTSC
Захранващо напрежение
12.0V (Тип.)
Направление на гледане
Пълен изглед
Яркост
1000 Nits
Зрителен ъгъл
89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10)
Очертание
951,3(Ш)×170,8(В) мм
Резолюция
1920 (RGB) × 290
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 details
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 supplier
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 factory
Приложение
Изображения на детайли