INNOLUX 36.6 tommer 1000 høj lysstyrke LCD skærm S366AJ1-LE1
Produktbeskrivelse
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 manufacture
Mærke
INNOLUX/CAISON
TYPENAVN
a-Si TFT-LCD
Diagonal Størrelse
36,6 tommer
PPI
53 PPI
Pixel Format
RGB Vertikal Streak
Kontrastforhold
5000:1 (Typ.)
Respons
11 (Typ.)(G til G) ms
Miljø
Arbejdsforhold: -20 ~ 60 °C
Opbevaring: : -20 ~ 60 °C
Billedfrekvens
60Hz
Farvedybde
16,7M , 72% NTSC
Spændingsforsyning
12,0V (Typ.)
Visningsretning
Full View
Luminance
1000 Nits
Synsvinkel
89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10)
Oversigt
951,3(B)×170,8(H) mm
Opløsning
1920(RGB)×290
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 details
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 supplier
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 factory
Anvendelse
Detaljebilleder