INNOLUX 36.6 tuuman 1000 korkean kirkkauden LCD-näyttö S366AJ1-LE1
Tuotekuvaus
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 manufacture
Merkki
INNOLUX/CAISON
TYYPPİ
a-Si TFT-LCD
Diagonaalikoko
36.6 tuumaa
PPI
53 PPI
Pikselimuoto
RGB Pystyraita
Kontrastiosuus
5000:1 (tyyppi.)
Vastaus
11 (tyyppi) (G-G) ms
Ympäristö
Käyttö: -20 ~ 60 °C
Varastointi: : -20 ~ 60 °C
Kehysnopeus
60Hz
Väri Syvyys
16.7M , 72% NTSC
Jännite
12.0V (Tyyp.)
Näkösuunta
Koko näkymä
Kirkkaus
1000 Nits
Katsohuippu
89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10)
Yleiskuva
951,3 mmW × 170,8 mmH
Resoluutio
1920 (RGB) × 290
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 details
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 supplier
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 factory
Sovellus
Tiedot kuvina