Cur síos ar an Táirge
Mion-eirí i gCás Ionadacha
Íomhánna Sonraíochta
Cur síos ar an Táirge
Branda
BOE
Sampla
EV101WUM-N20
Méid Diagonal
10.1 inch
Cineál
LCM, a-Si TFT-LCD
Cruth Píxel
1920 ((RGB) ×1200 [WUXGA] 224PPI
Confighuration
Stráice Dhorcha RGB
Limistéar Gníomhach
216.806 ((H) × 135.504 ((V) mm
Toisí Mhonar
229.45 ((H) × 149.22 ((V) mm
Limistéar Bezel
Tráchtáil
Gan Solas, Coating dian (3H)
Soilseacht
600 (Typ.)(cd/m²)
Conradh comhoiriúnachta
900:1 (Tip.) (TM)
Treo Amharc
Comhoiriúnacht
Am freagartha
30 (Typ.)(Tr+Td)
Uillinn Amharc
80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10)
Mód Oibriúcháin
ADS, Duibhe go gnáth, Tréimhsiún
Tacaíocht Dath
16.7M 72% NTSC
Foinse solais
WLED, tiománaí W/O
Stíl Foirm
Deartha Do
/
Ráta Fráma
60 Hz
Painéal Teagmhála
Gan
Cineál Comhéadain
LVDS (1 ch, 8-bit), 45 pin Connector
Fuaróir Cumhachta
3.3V (Typ.)
Timpeallacht
Teochta Oibríochta: -20 ~ 70 °C ; Teochta Stórála: -25 ~ 80 °C