INNOLUX 36.6 orlach 1000 Soilseacht Ard LCD Taispeántas S366AJ1-LE1
Cur síos ar an Táirge
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 manufacture
Glacaimid le horduithe ar aon méid de monitior LCD briste, má theastaíonn uait, bí i dteagmháil linn
Branda
INNOLUX/CAISON
Cineál
a-Si TFT-LCD
Méid Diagonal
36.6 inch
PPI
53 PPI
Cruth Píxel
Stráice Dhorcha RGB
Conradh comhoiriúnachta
5000:1 (Ion.)
Freagra
11 (Typ.)(G to G) ms
Timpeallacht
Ag Obair: -20 ~ 60 °C
Stóráil: : -20 ~ 60 °C
Ráta Fráma
60 Hz
Doimhneacht Dath
16.7M , 72% NTSC
Soláthar Voltais
12.0V (Typ.)
Treo Amharc
Radharc Iomlán
Soilseacht
1000 Nits
Uillinn Amharc
89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10)
Conradh
951.3(W)×170.8(H) mm
Rún
1920(RGB)×290
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 details
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 supplier
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 factory
Feidhm
Íomhánna Sonraíochta