lCD-paneel met hoge helderheid, 21,5 inch, AUO P215HZN02.0, FHD, 1500 nits, LCD-display voor digitale signage
Productomschrijving
Productomschrijving
Specificatie van het LCD-scherm en het bord
1.Specificatie van het LCD-paneel
Kleurdiepte
16.7M 73% NTSC
Paneelmodel
P215HZN02.0
Paneelgrootte
21,5 inch
Paneel Type
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie
1920(RGB)×1080
Pixelformaat
RGB Verticale Streep
Actief gebied
476.064(W)×267.786(H) mm
Contouren Dim
501.1 × 292.2 × 16.12 (H×V×D)
Helderheid
1500 cd/m² (Typ.)
Contrastverhouding
1000:1 (Typ.) (TM)
Kijkhoek
89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10)
Reactietijd
14 (Typ.)(G tot G) ms
Soort interface
LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins Connector
Stroomvoorziening
5.0V (Typ.)
Omgeving
Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
Specificatie van de kaart
Model NO.
ys-m8 android kaart
Signaalsinterface
EDP Dual/Single 6/8bit LVDS
Voeding voor printplaat
12V
Geheugen/opslag
2+8G/2+16G selecteerbaar
Helderheidsregeling
DC & PWM
Contouren
126mm(L)*87mm(B)*12mm(H)
Luidspreker
2 X 8Ω5W
Bedrijfstemperatuur
-10℃ tot +60℃