lCD-paneel voor digitale bewegwijzering, 21,5 inch, AUO P215HZN02.0, 1920x1080, 1500 nits, beeldscherm met hoge helderheid
Model P/N |
P215HZN02.0 |
Merk |
AUO |
Actief gebied |
476.064(W)×267.786(H) mm |
Resolutie |
1920(RGB)×1080, FHD 102PPI |
Omtrek (mm) |
501.1(H)×292.2(V) ×16.12(D) mm |
Bezel Opening |
480.7(W)×271.8(H) mm |
Behandeling |
Anti-glare, Hard coating (3H) |
Kleurdiepte |
16.7M 73% NTSC |
Kijkhoek |
89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
Diagonaal grootte |
21,5 inch |
Weergavemodus |
AHVA, Normal Black, Transmissief |
Soort interface |
LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins Connector |
Contrastverhouding |
1000:1 (Typ.) (TM) |
Stroomvoorziening |
5.0V (Typ.) |
Luminantie |
1500 cd/m² (Typ.) |
Reactietijd |
25 (Typ.)(G to G) |
Omgeving |
Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |