buitenkant LCD-paneel met hoge helderheid, 21,5 inch, AUO P215HAN02.0, FHD 1920x1080, 1500 nits, zonlichtleesbaar digitaal bewegwijzeringsscherm
Paneel |
P215HAN02.0 |
Merk |
AUO |
Resolutie |
1920(RGB)×1080, FHD 102PPI |
Diagonaal grootte |
21,5 inch |
Actief gebied |
476.064(W)×267.786(H) mm |
Soort interface |
LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins Connector |
Kijkhoek |
89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
Stroomvoorziening |
5.0V (Typ.) |
Weergavemodus |
AHVA, Normal Black, Transmissief |
Reactietijd |
25 (Typ.)(Tr+Td) |
Contrastverhouding |
1000:1 (Typ.) (TM) |
Luminantie |
1500 cd/m² (Typ.) |
Omgeving |
Bedrijfstemperatuur: -20 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |