BOE 10,1 inch Hoge helderheid TFT LCD-displaypaneel EV101WUM-N20 1920(RGB)*1200 Ondersteuning 600 Nits Medische beeldvorming Video
Productomschrijving
Productdetails
10.1 inch Hoog helderheidspaneel EV101WUM-N20 ondersteunt 1920(RGB)*1200 [WUXGA] 224PPI, 500cd/m, Hoog helderheids LCD scherm
Detailafbeeldingen
Productomschrijving
Merk
BOE
Model
EV101WUM-N20
Diagonaal grootte
10,1 inch
Type
LCM , a-Si TFT-LCD
Pixelformaat
1920(RGB)×1200 [WUXGA] 224PPI
Configuratie
RGB Verticale Streep
Actief gebied
216.806(H)×135.504(V) mm
Omtrek Dim.
229.45(H)×149.22(V) mm
Bezelgebied
Behandeling
Anti-glare, Hard coating (3H)
Luminantie
600 (Typ.)(cd/m²)
Contrastverhouding
900:1 (Typ.) (TM)
Bekijkrichting
Symmetry
Reactietijd
30 (Typ.)(Tr+Td)
Kijkhoek
80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10)
Bedrijfsmodus
ADS, Normaal Zwart, Transmissief
Ondersteunende Kleur
16.7M 72% NTSC
Lichtbron
WLED , Zonder Driver
Vormstijl
Ontworpen Voor
/
Framerate
60Hz
Touch Panel
Zonder
Soort interface
LVDS (1 kanaal, 8-bit) , 45 pins Connector
Stroomvoorziening
3,3V (Typ.)
Omgeving
Bedrijfstemperatuur: -20 ~ 70 °C ; Opslagtemperatuur: -25 ~ 80 °C
Product Toepassing
Verwant Producten
Verpakking & Verzending
1. Over de test
2. Over de Verpakking
EPE met Karton met Karton & Multiplex kist EPE met Karton&Pallet
3.Over het vervoer
Bedrijfsintroductie
Doorzichtige OLED-weergave (30 inch/49 inch/55 inch)
Ronde LCD-weergave
Vierkant LCD display
uitgestrekt staafvormige LCD-weergave
LCD-advertentiemachine (4,3 inch -110 inch)
LCD/LED panelen (4,3 inch -110 inch);