BOE 15.6 inch TFT LCD Hoogte helderheid display paneel NV156FHM-N52,1920(RGB)*1080,500 nits, Glanzend , eDP1.4,Laptop LCD scherm
Productomschrijving
Detailafbeeldingen
15.6 inch Hoog helderheid paneel NV156FHM-N52 ondersteunt 1920(RGB)*1080,500 nits,lvds invoer,60HZ,Hoog helderheid scherm
Productomschrijving
Merk
BOE
Model
NV156FHM-N52
Diagonaal grootte
15,6 inch
Type
a-Si TFT-LCD, LCM
Pixelformaat
1920(RGB)×1080 [FHD] 141PPI
Configuratie
RGB Verticale Streep
Actief gebied
344,16(H)×193,59(V) mm
Omtrek Dim.
350.66(H)×205.84(V) ×4.6(D) mm
Bezelgebied
Behandeling
Glans (Haze 0%), Harde coating (3H)
Luminantie
500 cd/m² (Typ.)
Contrastverhouding
1200:1 (Typ.) (TM)
Bekijkrichting
Symmetry
Reactietijd
30 (Typ.)(Tr+Td)
Kijkhoek
85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10)
Bedrijfsmodus
ADS, Normaal Zwart, Transmissief
Ondersteunende Kleur
1.07B 72% NTSC
Lichtbron
WLED [11S4P], 15K uren, Met LED Driver
Vormstijl
Slank (PCBA Gebogen, T≤3.0mm)
Ontworpen Voor
/
Framerate
60Hz
Touch Panel
Zonder
Soort interface
eDP (2 Lanes) , eDP1.4 , HBR1 (2.7G/lane) , 30 pins Connector
Stroomvoorziening
3,3V (Typ.)
Omgeving
Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C
Product Toepassing
Verwant Producten
Verpakking & Verzending
1. Over de test
2. Over de Verpakking
EPE met Karton met Karton & Multiplex kist EPE met Karton&Pallet
3.Over het vervoer
Bedrijfsintroductie
Doorzichtige OLED-weergave (30 inch/49 inch/55 inch)
Ronde LCD-weergave
Vierkant LCD display
uitgestrekt staafvormige LCD-weergave
LCD-advertentiemachine (4,3 inch -110 inch)
LCD/LED panelen (4,3 inch -110 inch);