21,5-inch FHD-LCD-paneel AUO DV215FHM-R10, commercieel displaypaneel met hoge helderheid (1500 nits)
Model P/N |
DV215FHM-R10 |
Merk |
BOE |
Actief gebied |
478.656(W)×260.28(H) mm |
Resolutie |
1920(RGB)×1080, FHD 102PPI |
Omtrek (mm) |
499 × 286,2 × 15,2 (H × V × D) |
Bezel Opening |
481.1 (W) × 262.7 (H) mm |
Behandeling |
Anti-glare, Hard coating (3H) |
Kleurdiepte |
16.7M 72% NTSC |
Kijkhoek |
89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
Diagonaal grootte |
21,5 inch |
Weergavemodus |
ADS, Normaal Zwart, Transmissief |
Soort interface |
LVDS (2 ch, 8-bit), Connector 30 pins |
Contrastverhouding |
1000:1 (Typ.) (TM) |
Stroomvoorziening |
5.5V (Typ.) |
Luminantie |
1500 cd/m² (Typ.) |
Reactietijd |
14 (Typ.)(G tot G) ms |
Omgeving |
Operatietemperatuur: -20 ~ 85 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 85 °C |