Productomschrijving
Productomschrijving
BOE LG Hoge Helderheid 2000nits 3000cd/m2 3500cd/m2 43 inch 1920x1080 FHD LCD scherm LVDS DV430FHB-R00 Outdoor digitale informatieborden
het beeld duidelijk zien in de zon.
Kenmerken van het hoge helderheidsscherm:
1. Het heldere LCD-scherm is zichtbaar onder direct zonlicht
2. Groot werktemperatuurbereik van -30℃ tot 70℃.
zwarte schermen.
Productfoto
Aandacht:
Kan aanvullend worden uitgerust volgens de wensen van de klant:
1.HDMI signaalinvoerstuurkaart
2.LVDS-kabel
3.voedingsbord
4.capacitieve aanraakscherm
Product Specificatie
Merk
AUO
Model
P215HAN02.0
Diagonaal grootte
21,5 inch
Luminantie
1500 cd/m²
Resolutie
1920(RGB)×1080 (FHD)
Configuratie
RGB Verticale Streep
Actief gebied
476.064(W)×267.786(H) mm
Contouren Dim
501.1 × 292.2 × 16.12 (H×V×D)
Signaal typen
LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins Connector
Contrastverhouding
1000:1 (Typ.) (TM)
Opslagtemperatuur
Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: -20 ~ 50 °C
Product Toepassing
Verwant Producten
Verpakking & Verzending
1. Over de test
2. Over de Verpakking
EPE met Karton met Karton & Multiplex kist EPE met Karton&Pallet
3.Over het vervoer
Bedrijfsintroductie
Doorzichtige OLED-weergave (30 inch/49 inch/55 inch)
Ronde LCD-weergave
Vierkant LCD display
uitgestrekt staafvormige LCD-weergave
LCD-advertentiemachine (4,3 inch -110 inch)
LCD/LED panelen (4,3 inch -110 inch);