Hoge helderheid UV215FHM-N10 1080P 21,5 inch TFT LCD-paneel 1920x1080 resolutie Industriële medische beeldvorming Type LVDS Interface
Productomschrijving
BOE Hoge helderheid 500nits 1080p 21,5 inch resolutie 1920x1080 LCD-paneel Industrieel medisch beeldvorming Hoge helderheid UV215FHM-N10
Specificatie LCD-controllerbord
Productomschrijving
UV215FHM-N10 scherm met lcd-controllerbord
2.Specificatie LCD-paneel
Paneelmerk
BOE
Paneelmodel
UV215FHM-N10
Paneelgrootte
21,5 inch
Paneel Type
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie
1920(RGB)×1080
Pixelformaat
RGB Verticale Streep
Actief gebied
476,64 (W) × 268,11 (H) mm
Contouren Dim
479,8 mm W × 271,3 mm H
Helderheid
500 cd/m² (Typ.)
Contrastverhouding
1000:1 (Typ.) (TM)
Kijkhoek
89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10)
Weergavemodus
17 (type) (G tot G)
Soort interface
LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins Connector
Stroomvoorziening
5V
Omgeving
Operatietemperatuur: -20 ~ 80 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 85 °C
Specificatie
Chipset
RTD2513A
Paneel Type
LED/LCD
Interface
1-ch/2-ch 6-bit/8-bit LVDS
Max Resolutie
1920X1080@60Hz
OSD TAAL
Engels、Vereenvoudigd Chinees
HDMI
19P Type-A, Max. resolutie is 1920x1080/60Hz
AUDIO UITGANG
2×3W(8Ω) THD+N
2.0mm 2x8P, Max. resolutie is 1920x1080/60Hz
Verwant Producten
Product Toepassing
Verpakking & Verzending
1. Over de test
2. Over de Verpakking
EPE met Karton met Karton & Multiplex kist EPE met Karton&Pallet
3.Over het vervoer
Bedrijfsintroductie
Doorzichtige OLED-weergave (30 inch/49 inch/55 inch)
Ronde LCD-weergave
Vierkant LCD display
uitgestrekt staafvormige LCD-weergave
LCD-advertentiemachine (4,3 inch -110 inch)
LCD/LED panelen (4,3 inch -110 inch);