INNOLUX 36.6 inch 1000 hoge helderheid LCD-display S366AJ1-LE1
Productomschrijving
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 manufacture
Merk
INNOLUX/CAISON
Type
a-Si TFT-LCD
Diagonaal grootte
36,6 inch
PPI
53 PPI
Pixelformaat
RGB Verticale Streep
Contrastverhouding
5000:1 (Typ.)
Reactie
11 (Typ.)(G tot G) ms
Omgeving
Werken: -20 ~ 60 °C
Bewaarplaats: -20 ~ 60 °C
Framerate
60Hz
Kleurdiepte
16,7M , 72% NTSC
Spanningsvoorziening
12,0V (Typ.)
Bekijkrichting
Volledig zicht
Luminantie
1000 Nits
Kijkhoek
89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10)
Overzicht
951,3(B)×170,8(H) mm
Resolutie
1920(RGB)×290
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 details
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 supplier
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 factory
Toepassing
Detailafbeeldingen