Sharp 15,6 inch High brightness panel LQ156M1LG21 ondersteunt 1920(RGB)*1080 ,600 nits,tft lcd scherm
Productomschrijving
Productomschrijving
Merk
Sharp
Model
LQ156M1LG21
Diagonaal grootte
15,6 inch
Type
a-Si TFT-LCD, LCM
Pixelformaat
1920(RGB)×1080 (FHD) 141PPI
Configuratie
RGB Verticale Streep
Actief gebied
344,16(W)×193,59(H) mm
Omtrek Dim.
370 ((W) × 217 ((H) × 9,8 ((D) mm
Bezelgebied
349,0 (W) × 198,4 (H) mm
Behandeling
Anti-glare, Hard coating (3H)
Luminantie
600 cd/m² (Typ.)
Contrastverhouding
800:1 (Typ.) (TM)
Bekijkrichting
6 uur
Reactietijd
30 (Typ.)(Tr+Td)
Kijkhoek
80/80/80/65 (type)
Bedrijfsmodus
TN, Normaal Wit, Transmissief
Ondersteunende Kleur
16.7M 70% NTSC
Lichtbron
WLED , 50K hours , With LED Driver
Framerate
60Hz
Touch Panel
Zonder
Soort interface
LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins Connector
Stroomvoorziening
3,3V (Typ.)
Omgeving
Werktemperatuur: 0 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 70 °C
Product Toepassing
Verwant Producten
Verpakking & Verzending
1. Over de test
2. Over de Verpakking
EPE met Karton met Karton & Multiplex kist EPE met Karton&Pallet
3.Over het vervoer
Bedrijfsintroductie
Doorzichtige OLED-weergave (30 inch/49 inch/55 inch)
Ronde LCD-weergave
Vierkant LCD display
uitgestrekt staafvormige LCD-weergave
LCD-advertentiemachine (4,3 inch -110 inch)
LCD/LED panelen (4,3 inch -110 inch);