INNOLUX 36,6 cala 1000 wysoka jasność wyświetlacz LCD S366AJ1-LE1
Opis produktu
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 manufacture
Marka
INNOLUX/CAISON
Typ
a-Si TFT-LCD
Diagonal Size
36,6 cala
PPI
53 PPI
Pixel Format
Pionowa pasma RGB
Współczynnik kontrastu
5000:1 (Typ.)
Odpowiedź
11 (typ.)(g do g) ms
Środowisko
Praca: -20 ~ 60 °C
Przechowywanie: : -20 ~ 60 °C
Częstotliwość klatek
60Hz
Głębokość Koloru
16,7M , 72% NTSC
Zasilanie
12.0V (Typ.)
Kierunek widzenia
Pejzażny widok
Luminance
1000 nitów
Kąt widzenia
89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10)
Zarys
951,3 (szer.) × 170,8 (wys.) mm
Rozdzielczość
1920(rgb)×290
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 details
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 supplier
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 factory
Zastosowanie
Zdjęcia szczegółowe