panou TFT LCD de 21,3 inch, model NL160120AM27-06A, rezoluție 1600LCR×1200, 1800 nits, ecran de înaltă luminozitate
Model P/N |
NL160120AM27-06A |
Marcă |
nec |
Zona Activă |
432(W)×324(H) mm |
Rezoluție |
1600(LCR)×1200, UXGA 94PPI |
Contur (mm) |
457×350 (L×l×Â) |
Deschiderea ramei |
Tratare |
Antireflexie |
Adâncimea culorii |
Scală de gri |
Unghi de vizionare |
85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10) |
Diagonala |
21.3 inch |
Mod de afișare |
SA-SFT, Normal Negru, Transmisiv |
Tip de interfață |
LVDS (2 ch, 8-bit) |
Raport de contrast |
700 : 1 (Tip.) (TM) |
Sursă de Alimentare |
12,0V (Typ.) |
Luminanță |
1800 (Tip.)(cd/m²) |
Timp de răspuns |
30 (Tip.)(Tr+Td) ms |
Mediu |
Temperatura de stocare: -20 ~ 60 °C Temperatura de funcționare: 0 ~ 55 °C |