panou LCD industrial de 21,5 inch, AUO G215HVN01.4, FHD, rezoluție 1920×1080, ecran de afișare cu luminanță ridicată de 1500 nits
Panou |
G215HVN01.4 |
Marcă |
AUO |
Rezoluție |
1920(RGB)×1080, FHD 102PPI |
Diagonala |
21.5 inch |
Zona Activă |
476.64(W)×268.11(H) mm |
Tensiune de alimentare |
5.0V (Tip.) |
Unghi de vizionare |
89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
Răspuns |
20/5 (Tip.)(Tr/Td) ms |
Mod de afișare |
VA, Normal, Transmisiv |
Tip semnal |
LVDS (2 canale, 8-biți) , Conector 30 pini |
Raport de contrast |
5000:1 (Tip.) (TM) |
Luminanță |
1500 cd/m² (Tip.) |
Tratare |
Antireflecție, protecție dură (3H) |
Ecran cu atingere |
Fără |
Max. Rating-uri |
Temperatura de stocare: -20 ~ 80 °C Temperatura de funcționare: -20 ~ 80 °C |