panou LCD pentru semnale digitale, 21,5 inch, AUO, P215HZN02.0, 1920×1080, ecran de afișare cu luminanță ridicată de 1500 nits
Model P/N |
P215HZN02.0 |
Marcă |
AUO |
Zona Activă |
476.064(W)×267.786(H) mm |
Rezoluție |
1920(RGB)×1080, FHD 102PPI |
Contur (mm) |
501.1(H)×292.2(V) ×16.12(D) mm |
Deschiderea ramei |
480.7(W)×271.8(H) mm |
Tratare |
Antireflecție, protecție dură (3H) |
Adâncimea culorii |
16.7M 73% NTSC |
Unghi de vizionare |
89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
Diagonala |
21.5 inch |
Mod de afișare |
AHVA, Normal Black, Transmisiv |
Tip de interfață |
LVDS (2 ch, 8-bit), Conector 30 pini |
Raport de contrast |
1000:1 (Typ.) (TM) |
Sursă de Alimentare |
5.0V (Tip.) |
Luminanță |
1500 cd/m² (Tip.) |
Timp de răspuns |
25 (Tip.)(G la G) |
Mediu |
Temperatura de Funcționare: 0 ~ 50 °C ; Temperatura de Stocare: -20 ~ 60 °C |