panou LCD pentru exterior cu luminanță ridicată, 21,5 inch, AUO, model P215HAN02.0, FHD, 1920×1080, 1500 nits, ecran de semnale digitale lizibil în lumina directă a soarelui
Panou |
P215HAN02.0 |
Marcă |
AUO |
Rezoluție |
1920(RGB)×1080, FHD 102PPI |
Diagonala |
21.5 inch |
Zona Activă |
476.064(W)×267.786(H) mm |
Tip de interfață |
LVDS (2 ch, 8-bit), Conector 30 pini |
Unghi de vizionare |
89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
Sursă de Alimentare |
5.0V (Tip.) |
Mod de afișare |
AHVA, Normal Black, Transmisiv |
Timp de răspuns |
25 (Typ.)(Tr+Td) |
Raport de contrast |
1000:1 (Typ.) (TM) |
Luminanță |
1500 cd/m² (Tip.) |
Mediu |
Temperatura de funcționare: -20 ~ 50 °C ; Temperatura de stocare: -20 ~ 60 °C |