BOE 15.6 inch TFT LCD Panou de afișare cu luminozitate mare NV156FHM-N52,1920(RGB)*1080,500 nits, Glossy , eDP1.4,Ecran LCD pentru laptop
Descriere produs
Imagini detaliate
15.6 inch Panou de înaltă luminozitate NV156FHM-N52 suportă 1920(RGB)*1080,500 nits, intrare lvds, 60HZ, Ecran de înaltă luminozitate
Descriere produs
Marcă
BOE
Model
NV156FHM-N52
Diagonala
15.6 inch
Tip
a-Si TFT-LCD, LCM
Formatul Pixelilor
1920(RGB)×1080 [FHD] 141PPI
Configurare
RGB Vertical Stripe
Zona Activă
344.16(H)×193.59(V) mm
Dimensiunea Conturului
350.66(H)×205.84(V) ×4.6(D) mm
Zona de margine
Tratare
Reflexie (Haze 0%), Acoperire dură (3H)
Luminanță
500 cd/m² (Tip.)
Raport de contrast
1200:1 (Tip.) (TM)
Direcția de vizualizare
Simetrie
Timp de răspuns
30 (Tip.)(Tr+Td)
Unghi de vizionare
85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10)
Mod de operare
ADS, Normal Black, Transmisiv
Suport Culoare
1.07B 72% NTSC
Sursă de Luminozitate
WLED [11S4P], 15K ore, Cu driver LED
Stil de formă
Subțire (PCBA îndoit, T≤3.0mm)
Proiectat pentru
/
Rata de cadre
60Hz
Panou tactil
Fără
Tip de interfață
eDP (2 Linii) , eDP1.4 , HBR1 (2.7G/liniă) , Conector de 30 pini
Sursă de Alimentare
3.3V (Tipic)
Mediu
Temperatura de Funcționare: 0 ~ 50 °C ; Temperatura de Stocare: -20 ~ 60 °C
Utilizarea produsului
Legat PRODUSE
Ambalare și expediere
1.Despre test
2.Despre Embalare
EPE cu Cutie de Carton cu Cutie de Plywood EPE cu Cutie de Carton&Pallet
3.Despre Transportul
Introducere companie
Afișaj OLED transparent (30 inch/49 inch/55 inch)
Afișaj LCD rotunjit
Afișaj LCD pătrat
afișaj LCD extins de bară
Mașină de publicitate LCD (4.3 inch -110 inch)
Panou LCD/LED (4.3 inch -110 inch);