panou LCD FHD de 21,5 inch, AUO DV215FHM-R10, panou comercial de afișare cu luminanță ridicată de 1500 nits
Model P/N |
DV215FHM-R10 |
Marcă |
BOE |
Zona Activă |
478.656(W)×260.28(H) mm |
Rezoluție |
1920(RGB)×1080, FHD 102PPI |
Contur (mm) |
499×286,2×15,2 (H×V×D) |
Deschiderea ramei |
481,1(L)×262,7(H) mm |
Tratare |
Antireflecție, protecție dură (3H) |
Adâncimea culorii |
16.7M 72% NTSC |
Unghi de vizionare |
89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
Diagonala |
21.5 inch |
Mod de afișare |
ADS, Normal Black, Transmisiv |
Tip de interfață |
LVDS (2 canale, 8-biți) , Conector 30 pini |
Raport de contrast |
1000:1 (Typ.) (TM) |
Sursă de Alimentare |
5.5V (Tip.) |
Luminanță |
1500 cd/m² (Tip.) |
Timp de răspuns |
14 (Typ.)(G to G) ms |
Mediu |
Temperatura de funcționare: -20 ~ 85 °C; Temperatura de depozitare: -30 ~ 85 °C |