panou LCD pentru semne digitale exterioare, de 21,5 inch, 1500 nits luminanță ridicată, FHD 1920x1080, P215HAN02.0
Descriere produs
Descriere produs
Luminozitate ridicată 1500nits 21.5 inch rezoluție 1920x1080 ecran LCD FHD conector LVDS 30PIN se potrivește semnalizării digitale în aer liber suport HDMI input sau android
vedea imaginea clar în soare.
Caracteristicile ecranului de înaltă luminozitate:
1. Ecranul LCD luminos este vizibil sub lumina directă a soarelui
2. Interval mare de temperatură de funcționare de la -30℃ la 70℃.
imagine produs
Marcă
CAISON
Model
P215HAN02.0
Diagonala
21.5 inch
Luminanță
1500nist
Rezoluție
1920(RGB)×1080 (FHD)
Configurare
RGB Vertical Stripe
Zona Activă
476.64 (H) x 268.11 (V)mm
Outline Dim
501.1(W)×292.2(H)×16.12(D) mm
Tipuri de semnal
LVDS
Raport de contrast
1000:1 (Typ.) (TM)
Rata de cadre
60Hz