Descriere produs
Descriere produs
BOE LG Luminositate ridicată 2000nits 3000cd/m2 3500cd/m2 43 inch 1920x1080 FHD ecran LCD LVDS DV430FHB-R00 Semnaj digital outdoor
vedea imaginea clar în soare.
Caracteristicile ecranului de înaltă luminozitate:
1. Ecranul LCD luminos este vizibil sub lumina directă a soarelui
2. Interval mare de temperatură de funcționare de la -30℃ la 70℃.
ecrane negre.
Imagine produs
Atentie:
Poate fi echipat suplimentar în funcție de nevoile clientului:
1.Placă de driver pentru semnal HDMI
2.Cablul LVDS
3.placă de alimentare
4.ecran tactil capacitiv
Specificația produsului
Marcă
AUO
Model
P215HAN02.0
Diagonala
21.5 inch
Luminanță
1500 cd/m2
Rezoluție
1920(RGB)×1080 (FHD)
Configurare
RGB Vertical Stripe
Zona Activă
476.064(W)×267.786(H) mm
Outline Dim
501.1 × 292.2 × 16.12 (H×V×D)
Tipuri de semnal
LVDS (2 ch, 8-bit), Conector 30 pini
Raport de contrast
1000:1 (Typ.) (TM)
Temperatură de stocare
Temperatură de stocare: -20 ~ 60 °C Temperatură de funcționare: -20 ~ 50 °C
Utilizarea produsului
Legat PRODUSE
Ambalare și expediere
1.Despre test
2.Despre Embalare
EPE cu Cutie de Carton cu Cutie de Plywood EPE cu Cutie de Carton&Pallet
3.Despre Transportul
Introducere companie
Afișaj OLED transparent (30 inch/49 inch/55 inch)
Afișaj LCD rotunjit
Afișaj LCD pătrat
afișaj LCD extins de bară
Mașină de publicitate LCD (4.3 inch -110 inch)
Panou LCD/LED (4.3 inch -110 inch);