Descriere produs
BOE Afișaj cu lumină ridicată 500nits 1080p 21.5 inch rezoluție 1920x1080 panou LCD pentru Imagini Industriale și Medicale cu lumină ridicată UV215FHM-N10
Specificație Placă de control LCD
Descriere produs
UV215FHM-N10 ecran cu placă de control LCD
2.Specificație panou LCD
Marca panoului
BOE
Model Panou
UV215FHM-N10
Dimensiunea panoului
21.5 inch
Tip panou
a-Si TFT-LCD, LCM
Rezoluție
1920(RGB)×1080
Formatul Pixelilor
RGB Vertical Stripe
Zona Activă
476.64(W)×268.11(H) mm
Outline Dim
479.8(L)×271.3(H) mm
Luminozitate
500 cd/m² (Tip.)
Raport de contrast
1000:1 (Typ.) (TM)
Unghi de vizionare
89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10)
Mod de afișare
17 (Tip.)(G la G)
Tip de interfață
LVDS (2 ch, 8-bit), Conector 30 pini
Sursă de Alimentare
5V
Mediu
Temperatură de funcționare: -20 ~ 80 °C ; Temperatură de stocare: -30 ~ 85 °C
Specificație
Chipset
RTD2513A
Tip panou
LED/LCD
Interfață
1-ch/2-ch 6-bit/8-bit LVDS
Rezoluție maximă
1920X1080@60Hz
LIMBA OSD
Engleză、Chineză simplificată
HDMI
19P Tip-A, Rezoluție maximă este 1920x1080/60Hz
IEȘIRE AUDIO
2×3W(8Ω) THD+N
2.0mm 2x8P, Rezoluție maximă este 1920x1080/60Hz
Legat PRODUSE
Utilizarea produsului
Ambalare și expediere
1.Despre test
2.Despre Embalare
EPE cu Cutie de Carton cu Cutie de Plywood EPE cu Cutie de Carton&Pallet
3.Despre Transportul
Introducere companie
Afișaj OLED transparent (30 inch/49 inch/55 inch)
Afișaj LCD rotunjit
Afișaj LCD pătrat
afișaj LCD extins de bară
Mașină de publicitate LCD (4.3 inch -110 inch)
Panou LCD/LED (4.3 inch -110 inch);