INNOLUX 36.6 inci 1000 Luminozitate mare LCD Display S366AJ1-LE1
Descriere produs
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 manufacture
Marcă
INNOLUX/CAISON
Tip
a-Si TFT-LCD
Diagonala
36,6 inch
PPI
53 PPI
Formatul Pixelilor
RGB Vertical Stripe
Raport de contrast
5000:1 (Typ.)
Răspuns
11 (Typ.)(G to G) ms
Mediu
Lucru: -20 ~ 60 °C
Stocare: : -20 ~ 60 °C
Rata de cadre
60Hz
Adâncimea culorii
16,7M , 72% NTSC
Tensiune de alimentare
12,0V (Typ.)
Direcția de vizualizare
Vizualizare completă
Luminanță
1000 Nits
Unghi de vizionare
89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10)
Contur
951,3(W)×170,8(H) mm
Rezoluție
1920(RGB)×290
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 details
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 supplier
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 factory
Aplicație
Imagini detaliate