Sharp 15.6 inch Panou cu luminozitate ridicată LQ156M1LG21 suport 1920(RGB)*1080 ,600 nits, ecran tft lcd
Descriere produs
Descriere produs
Marcă
Sharp
Model
LQ156M1LG21
Diagonala
15.6 inch
Tip
a-Si TFT-LCD, LCM
Formatul Pixelilor
1920(RGB)×1080 (FHD) 141PPI
Configurare
RGB Vertical Stripe
Zona Activă
344.16(W)×193.59(H) mm
Dimensiunea Conturului
370(L)×217(H) ×9.8(D) mm
Zona de margine
349.0(L)×198.4(H) mm
Tratare
Antireflecție, protecție dură (3H)
Luminanță
600 cd/m² (Tip.)
Raport de contrast
800:1 (Tip.) (TM)
Direcția de vizualizare
6 o'clock
Timp de răspuns
30 (Tip.)(Tr+Td)
Unghi de vizionare
80/80/80/65 (Typ.)(CR≥10)
Mod de operare
TN, Alb Normal, Transmisiv
Suport Culoare
16.7M 70% NTSC
Sursă de Luminozitate
WLED , 50K hours , With LED Driver
Rata de cadre
60Hz
Panou tactil
Fără
Tip de interfață
LVDS (2 ch, 8-bit), Conector 30 pini
Sursă de Alimentare
3.3V (Tipic)
Mediu
Temperatură de funcționare: 0 ~ 70 °C ; Temperatură de stocare: -30 ~ 70 °C
Utilizarea produsului
Legat PRODUSE
Ambalare și expediere
1.Despre test
2.Despre Embalare
EPE cu Cutie de Carton cu Cutie de Plywood EPE cu Cutie de Carton&Pallet
3.Despre Transportul
Introducere companie
Afișaj OLED transparent (30 inch/49 inch/55 inch)
Afișaj LCD rotunjit
Afișaj LCD pătrat
afișaj LCD extins de bară
Mașină de publicitate LCD (4.3 inch -110 inch)
Panou LCD/LED (4.3 inch -110 inch);