INNOLUX 36,6 palca 1000 vysoký jas LCD displej S366AJ1-LE1
Popis produktu
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 manufacture
Značka
INNOLUX/CAISON
Typ
a-Si TFT-LCD
Diagonálny rozmer
36.6 palca
PPI
53 PPI
Formát pixelov
RGB vertikálny pruh
Kontrastný pomer
5000:1 (Typ.)
Odpoveď
11 (Typ.)(G do G) ms
Životné prostredie
Prevádzka: -20 ~ 60 °C
Skladovacia teplota: -20 ~ 60 °C
Snímková frekvencia
60 Hz
Hĺbka farieb
16.7M , 72% NTSC
Napájacie napätie
12.0V (Typ.)
Smer pohľadu
Plný pohľad
Jas
1000 Nits
Pozorovací uhol
89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10)
Obrys
951.3(W)×170.8(H) mm
Rozlíšenie
1920(RGB)×290
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 details
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 supplier
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 factory
Použitie
Detaily obrázkov