INNOLUX 36,6 tum 1000 hög ljusstyrka LCD-display S366AJ1-LE1
Produktbeskrivning
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 manufacture
Varumärke
INNOLUX/CAISON
TYP
a-Si TFT-LCD
Diagonal storlek
36,6 tum
PPI
53 PPI
Pixelformat
RGB Vertikal Stripe
Kontrastförhållande
5000:1 (Typ.)
Svar
11 (Typ.)(G till G) ms
Miljö
Arbete: -20 ~ 60 °C
Lagring: : -20 ~ 60 °C
Bildfrekvens
60Hz
Färgdjup
16,7M , 72% NTSC
Spänningstillförsel
12,0V (Typ.)
Seprädningsriktning
Full vinkel
Ljusstyrka
1000 Nits
Betraktningsvinkel
89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10)
Översikt
951,3(B)×170,8(H) mm
Upplösning
1920(RGB)×290
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 details
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 supplier
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 factory
Ansökan
Detaljbilder