Ürün Açıklaması
Ürün Detayları
10.1 inç yüksek parlaklık paneli ev101wum-n20 1920(rgb)*1200 [wuxga] 224ppi, 500cd/m, yüksek parlaklık lcd ekran desteği
Detaylı Resimler
Ürün Açıklaması
Marka
BOE
Model
Ev101wum-n20
Diyagonal Boyut
10.1 inç
Tip
LCM , a-Si TFT-LCD
Piksel Formatı
1920(rgb)×1200 [wuxga] 224ppi
Konfigürasyon
RGB Dikey Çizgi
Aktif Alan
216,806(y)×135,504(h) mm
Kontur Boyutu
229,45(y)×149,22(h) mm
Çerçeve Alanı
Işleme
Parlaklık önleyici, Sert kaplama (3H)
Parlaklık
600 (tip.)(cd/m²)
Kontrast Oranı
900:1 (Tip.) (TM)
Görüş Yönü
Simetri
Tepki Süresi
30 (Tip.)(Tr+Td)
Görüş açısı
80/80/80/80 (Tip.)(CR≥10)
Çalışma Modu
ADS, Normalde Siyah, Geçirgen
Desteklenen Renk
16.7M 72% NTSC
Işık kaynağı
Wled, sürücüsüz
Form Tarzı
Tasarlandı
/
Kare Hızı
60Hz
Dokunmatik Panel
Yok
Arayüz Türü
Lvds (1 kanal, 8 bit), 45 pinli konektör
Güç Kaynağı
3.3V (Tipik)
Çevre
Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °c; depolama sıcaklığı: -25 ~ 80 °c
Ürün Kullanımı
Ilgili ÜRÜNLER
Paketleme ve Kargo
1.Test hakkında
2.Paketleme hakkında
EPE ile Karton Karton & Plywood kutusu EPE ile Karton&Palet
3.Shipping hakkında
Şirket Tanıtımı
Şeffaf OLED ekran (30 inç/49 inç/55 inç)
Yuvarlak LCD ekran
Kare LCD Ekran
uzatılmış Bar LCD ekran
LCD reklam makinesi (4.3 inç -110 inç)
LCD/LED panel (4.3 inç -110 inç);