BOE 15.6 inç TFT LCD Yüksek parlaklıkta ekran paneli NV156FHM-N52,1920(RGB)*1080,500 nits, Parlak , eDP1.4, Dizüstü bilgisayar LCD ekranı
Ürün Açıklaması
Detaylı Resimler
15.6 inç Yüksek parlaklık paneli NV156FHM-N52 1920(RGB)*1080,500 nits,lvds girişi,60HZ,yüksek parlaklık ekranı destekler
Ürün Açıklaması
Marka
BOE
Model
NV156FHM-N52
Diyagonal Boyut
15.6 inç
Tip
a-Si TFT-LCD, LCM
Piksel Formatı
1920(RGB)×1080 [FHD] 141PPI
Konfigürasyon
RGB Dikey Çizgi
Aktif Alan
344.16(H)×193.59(V) mm
Kontur Boyutu
350.66(H)×205.84(V) ×4.6(D) mm
Çerçeve Alanı
Işleme
Parlak (Haze 0%), Sert kaplama (3H)
Parlaklık
500 cd/m² (Tipik)
Kontrast Oranı
1200:1 (Tip.) (TM)
Görüş Yönü
Simetri
Tepki Süresi
30 (Tip.)(Tr+Td)
Görüş açısı
85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10)
Çalışma Modu
ADS, Normalde Siyah, Geçirgen
Desteklenen Renk
1.07B 72% NTSC
Işık kaynağı
WLED [11S4P], 15K saat, LED Sürücü ile
Form Tarzı
İnce (PCBA Eğilmiş, T≤3.0mm)
Tasarlandı
/
Kare Hızı
60Hz
Dokunmatik Panel
Yok
Arayüz Türü
eDP (2 Yolda), eDP1.4, HBR1 (2.7G/yol), 30 pinli Bağlantı
Güç Kaynağı
3.3V (Tipik)
Çevre
Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
Ürün Kullanımı
Ilgili ÜRÜNLER
Paketleme ve Kargo
1.Test hakkında
2.Paketleme hakkında
EPE ile Karton Karton & Plywood kutusu EPE ile Karton&Palet
3.Shipping hakkında
Şirket Tanıtımı
Şeffaf OLED ekran (30 inç/49 inç/55 inç)
Yuvarlak LCD ekran
Kare LCD Ekran
uzatılmış Bar LCD ekran
LCD reklam makinesi (4.3 inç -110 inç)
LCD/LED panel (4.3 inç -110 inç);