21,5 inç FHD LCD panel AUO DV215FHM-R10 – 1500 nit yüksek parlaklıkta ticari kullanım için görüntü paneli
Model P/N |
DV215FHM-R10 |
Marka |
BOE |
Aktif Alan |
478.656(W)×260.28(H) mm |
Çözünürlük |
1920(RGB)×1080, FHD 102PPI |
Kontur (mm) |
499×286.2×15.2 (H×V×D) |
Çerçeve Açıklığı |
481.1 ((W) × 262.7 ((H) mm |
Işleme |
Parlaklık önleyici, Sert kaplama (3H) |
Renk Derinliği |
16.7M 72% NTSC |
Görüş açısı |
89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
Diyagonal Boyut |
21,5 inç |
Gösterim Modu |
ADS, Normalde Siyah, Geçirgen |
Arayüz Türü |
LVDS (2 ch, 8-bit) , Bağlantı 30 pin |
Kontrast Oranı |
1000:1 (Tip.) (TM) |
Güç Kaynağı |
5.5V (Tip.) |
Parlaklık |
1500 cd/m² (Tipik) |
Tepki Süresi |
14 (Tip.)(G'den G'ye) ms |
Çevre |
Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 85 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 85 °C |