dış mekân dijital tabelası LCD paneli 21,5 inç 1500 nit yüksek parlaklık FHD 1920x1080 P215HAN02 0
Ürün Açıklaması
Ürün Açıklaması
Yüksek Parlaklık 1500nits 21.5 inç çözünürlük 1920x1080 FHD LCD ekran LVDS 30PIN konektör Dış mekan dijital tabelayı destekler HDMI girişi veya android
güneşte görüntünün net görülmeyeceğini sağlayamaz.
Yüksek-parlaklık ekranının özellikleri:
1. Parlak LCD ekranı doğrudan güneş ışığı altında görünür
2. -30℃ ile 70℃ arasındaki geniş işletim sıcaklığı aralığı.
ürün Resmi
Marka
CAISON
Model
P215HAN02.0
Diyagonal Boyut
21,5 inç
Parlaklık
1500nist
Çözünürlük
1920(RGB)×1080 (FHD)
Konfigürasyon
RGB Dikey Çizgi
Aktif Alan
476,64 (H) x 268,11 (V)mm
Dış Boyut
501.1(W)×292.2(H)×16.12(D) mm
Sinyal türleri
LVDS
Kontrast Oranı
1000:1 (Tip.) (TM)
Kare Hızı
60Hz