Ürün Açıklaması
Boe lg yüksek parlaklık 2000nits 3000cd/m2 3500cd/m2 43 inç 1920x1080 fhd lcd ekran lvds dv430fhb-r00 dış mekan dijital tabela
güneşte görüntünün net görülmeyeceğini sağlayamaz.
Yüksek-parlaklık ekranının özellikleri:
1. Parlak LCD ekranı doğrudan güneş ışığı altında görünür
2. -30℃ ile 70℃ arasındaki geniş işletim sıcaklığı aralığı.
siyah ekranlar yaşamadan.
Ürün Resmi
Dikkat:
Müşteri ihtiyaçlarına göre eklenebilir:
1.HDMI sinyal girişi sürücü kartı
2.LVDS kablo
3.güç kartı
4.kapasitif dokunmatik ekran
Ürün Özellikleri
Marka
AUO
Model
P215HAN02.0
Diyagonal Boyut
21,5 inç
Parlaklık
1500 cd/m2
Çözünürlük
1920(RGB)×1080 (FHD)
Konfigürasyon
RGB Dikey Çizgi
Aktif Alan
476.064(W)×267.786(H) mm
Dış Boyut
501.1 × 292.2 × 16.12 (H×V×D)
Sinyal türleri
LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pinli Bağlantı
Kontrast Oranı
1000:1 (Tip.) (TM)
Depolama Sıcaklığı
Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 50 °C
Ürün Kullanımı
Ilgili ÜRÜNLER
Paketleme ve Kargo
1.Test hakkında
2.Paketleme hakkında
EPE ile Karton Karton & Plywood kutusu EPE ile Karton&Palet
3.Shipping hakkında
Şirket Tanıtımı
Şeffaf OLED ekran (30 inç/49 inç/55 inç)
Yuvarlak LCD ekran
Kare LCD Ekran
uzatılmış Bar LCD ekran
LCD reklam makinesi (4.3 inç -110 inç)
LCD/LED panel (4.3 inç -110 inç);