Ürün Açıklaması
BOE Yüksek parlaklık 500nits 1080p 21.5 inç çözünürlük 1920x1080 lcd panel endüstriyel tıbbi görüntüleme yüksek parlaklık UV215FHM-N10
Özelliği LCD kontrol kartı
Ürün Açıklaması
UV215FHM-N10 lCD kontrol kartı ile ekran
2. Teknik Özellik LCD panel
Panel markası
BOE
Panel Modeli
UV215FHM-N10
Panel boyutu
21,5 inç
Panel Türü
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük
1920(RGB)×1080
Piksel Formatı
RGB Dikey Çizgi
Aktif Alan
476.64(W)×268.11(H) mm
Dış Boyut
479,8(g)×271,3(y) mm
Parlaklık
500 cd/m² (Tipik)
Kontrast Oranı
1000:1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı
89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Gösterim Modu
17 (Tip.)(G to G)
Arayüz Türü
LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pinli Bağlantı
Güç Kaynağı
5V
Çevre
Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 80 °c; depolama sıcaklığı: -30 ~ 85 °c
Özelliği
Teknik Özellik lcd kontrol kartı
Yonga seti
RTD2513A
Panel Türü
LED/LCD
Arayüz
1-ch/2-ch 6-bit/8-bit LVDS
Maksimum Çözünürlük
1920X1080@60Hz
OSD DİLİ
İngilizce, Basitleştirilmiş Çince
HDMI
19P Tip-A, Maks. çözünürlük 1920x1080/60Hz
SES ÇIKIŞI
2×3W(8Ω) THD+N
2.0mm 2x8P, Maks. çözünürlük 1920x1080/60Hz
Ilgili ÜRÜNLER
Ürün Kullanımı
Paketleme ve Kargo
1.Test hakkında
2.Paketleme hakkında
EPE ile Karton Karton & Plywood kutusu EPE ile Karton&Palet
3.Shipping hakkında
Şirket Tanıtımı
Şeffaf OLED ekran (30 inç/49 inç/55 inç)
Yuvarlak LCD ekran
Kare LCD Ekran
uzatılmış Bar LCD ekran
LCD reklam makinesi (4.3 inç -110 inç)
LCD/LED panel (4.3 inç -110 inç);