INNOLUX 36.6 inç 1000 Yüksek Parlaklık LCD Ekran S366AJ1-LE1
Ürün Açıklaması
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 manufacture
Marka
INNOLUX/CAISON
Tip
a-Si TFT-LCD
Diyagonal Boyut
36.6 inç
PPI
53 PPI
Piksel Formatı
RGB Dikey Çizgi
Kontrast Oranı
5000:1 (Tip.)
Yanıt
11 (Tip.)(G'den G'ye) ms
Çevre
Çalışma: -20 ~ 60 °C
Depolama: : -20 ~ 60 °C
Kare Hızı
60Hz
Renk Derinliği
16.7M , 72% NTSC
Gerilim besleme
12.0V (Tip.)
Görüş Yönü
Tam Görünüm
Parlaklık
1000 Nits
Görüş açısı
89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Çizelge
951.3(W)×170.8(H) mm
Çözünürlük
1920(RGB)×290
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 details
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 supplier
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 factory
Uygulama
Detaylı Resimler