Keskin 15.6 inç Yüksek parlaklık paneli LQ156M1LG21 1920(RGB)*1080 ,600 nits,tft lcd ekran destekler
Ürün Açıklaması
Ürün Açıklaması
Marka
KARK
Model
Lq156m1lg21
Diyagonal Boyut
15.6 inç
Tip
a-Si TFT-LCD, LCM
Piksel Formatı
1920(rgb)×1080 (fhd) 141ppi
Konfigürasyon
RGB Dikey Çizgi
Aktif Alan
344.16(W)×193.59(H) mm
Kontur Boyutu
370(g)×217(y)×9,8(d) mm
Çerçeve Alanı
349,0(g)×198,4(y) mm
Işleme
Parlaklık önleyici, Sert kaplama (3H)
Parlaklık
600 cd/m² (Tipik)
Kontrast Oranı
800:1 (Tip.) (TM)
Görüş Yönü
6 saat
Tepki Süresi
30 (Tip.)(Tr+Td)
Görüş açısı
80/80/80/65 (tipik)(cr≥10)
Çalışma Modu
TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Desteklenen Renk
16.7M %70 NTSC
Işık kaynağı
WLED , 50K saat , LED Sürücü ile
Kare Hızı
60Hz
Dokunmatik Panel
Yok
Arayüz Türü
LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pinli Bağlantı
Güç Kaynağı
3.3V (Tipik)
Çevre
Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 70 °c; depolama sıcaklığı: -30 ~ 70 °c
Ürün Kullanımı
Ilgili ÜRÜNLER
Paketleme ve Kargo
1.Test hakkında
2.Paketleme hakkında
EPE ile Karton Karton & Plywood kutusu EPE ile Karton&Palet
3.Shipping hakkında
Şirket Tanıtımı
Şeffaf OLED ekran (30 inç/49 inç/55 inç)
Yuvarlak LCD ekran
Kare LCD Ekran
uzatılmış Bar LCD ekran
LCD reklam makinesi (4.3 inç -110 inç)
LCD/LED panel (4.3 inç -110 inç);