INNOLUX 36,6 tommer 1000 høy lysstyrke LCD-skjerm S366AJ1-LE1
Produktbeskrivelse
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 manufacture
Merke
INNOLUX/CAISON
Type
a-Si TFT-LCD
Diagonal Størrelse
36,6 tommer
PPI
53 PPI
Pixel Format
RGB vertikal stripe
Kontrastforhold
5000:1 (Typ.)
Respons
11 (Typ.)(G til G) ms
Miljø
Arbeids: -20 ~ 60 °C
Lagring: : -20 ~ 60 °C
Bildehastighet
60Hz
Fargedybde
16.7M , 72% NTSC
Spenningsforsyning
12.0V (Typ.)
Visningsretning
Full visning
Lysstyrke
1000 Nits
Synsvinkel
89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10)
Omriss
951,3(B)×170,8(H) mm
Oppløsning
1920(RGB)×290
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 details
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 supplier
INNOLUX 36.6 inch 1000 High Brightness LCD Display S366AJ1-LE1 factory
Anvendelse
Detaljbilder